لوله و اتصالات پلی اتیلن

لوله و اتصالات پلی اتیلن از دیگر محصولات شرکت نوژان پایپینگ می باشد که در تنوع بالا و مدل های مختلف برای شما در نظر گرفته شده است. لوله و اتصالات پلی اتیلن از پر کاربردترین انواع لوله و اتصالات در صنایع مختلف بوده و طرفداران زیادی دارد.  لوله و اتصالات پلی اتیلن از جمله لوله و اتصالاتی است که برای مصارف گوناگون به دلیل مزایایی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد و به همین جهت شرکت نوژان پایپینگ این محصولات را با بالا ترین سطح کیفی برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است تا بتوانید به راحتی خرید آنلاین را انجام دهید .

در گذشته از لوله های فلزی برای انتقال آب استفاده می شد که پس از مدت زمان کوتاهی آسیب دیده و دچار زنگ زدگی می شد اما امروزه لوله و اتصالات پلی اتیلن جای لوله های فلزی را گرفته اند و علاوه بر قیمت ارزان ، کارایی بالایی دارند. لوله و اتصالات پلی اتیلن از پلی اتیلن ساخته شده و به سرعت فراگیر شدند و این به دلیل مزایای بسیار زیاد این لوله ها بود. مزایای مهم لوله و اتصالات پلی اتیلن شامل انعطاف بالا، نفوذ ناپذیری، حمل آسان، سبک بودن، مقاومت بالا و... می باشد که مناسب برای بسیاری از صنایع می باشد. با توجه به آزمایش هایی که صورت گرفت نتیجه این بود که لوله و اتصالات پلی اتیلن مقاومت 15 برابر بیشتر از لوله و اتصالات فلزی در برابر مواد شیمیایی دارند. در ابتدای ساخت این لوله ها ، افراد به دلیل وزن سبک و کارایی آن ها ، آن را خریداری می کردند اما در مدت کوتاهی پس از استفاده ترک می خوردند اما امروزه با توجه به مواد اولیه ی این لوله و اتصالات پلی اتیلن ، تغییراتی صورت گرفت و انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن با کیفیت بسیار عالی به تولید می رسند.

لوله و اتصالات پلی اتیلن

بنابراین دیگر از لوله های فلزی برای انتقال آب استفاده نمی شود و تنها از لوله و اتصالات پلی اتیلن بهره برده می شود. برای خرید انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن از سایت شرکت نوژان پایپینگ اقدام نمایید تا این محصول را در بالاترین کیفیت تهیه نمایید.

انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن

  • لوله و اتصالات پلی اتیلن با چگالی پایین
  • لوله و اتصالات پلی اتیلن با چگانی کم خطی
  • لوله و اتصالات پلی اتیلن با چگالی متوسط
  • لوله و اتصالات پلی اتیلن با چگالی بالا

تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن

در تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن از روش اکستروژن استفاده می شود. در ابتدا مواد اولیه ی مورد نظر که برای ساخت لوله و اتصالات پلی اتیلن در نظر گرفته شده، به صورت گرانول درامده و با استفاده از دستگاه اکسترودر حرارت می بینند تا گرانول ذوب شود و سپس مواد ذوب شده به درون قالب ها می ریزد تا لوله ها ایجاد شود. پس از قالب گیری برای انواع مختلف لوله و اتصالات پلی اتیلن ، وارد دستگاه تنظیم کننده قطر شده و پس از انجام این کار با استفاده از آب، سرد می شود. مواد اولیه ی مورد استفاده در تولید این لوله و اتصالات توسط تولید کنندگان مختلف متغیر بوده و به همین جهت باید حتما از مرکز با اعتبار خرید خود را انجام  دهید تا از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کنید و بتوانید بهترین استفاده را از خریدتان داشته باشید.

شرکت نوژان پایپینگ با گرداوری تنوع بالایی از لوله و اتصالات ، فروشگاهی جامع برای پاسخگویی به نیاز های شماست. فروش لوله و اتصالات پلی اتیلن با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت توسط شرکت نوژان پایپینگ به فروش می رسد و می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :