لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود

انواع لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود توسط شرکت نوژان پایپینگ با قیمت ارزان به فروش می رسد. شرکت پارس زنده رود یکی از شرکت های معتبر در کشورمان است که در شهر اصفهان فعالیت دارد. این شرکت انواع لوله و اتصالات پلیکا را با بهترین کیفیت به تولید می رسد و لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود برای مصرف کنندگان نامی آشنا دارد و کیفیت آن ثابت شده است بنابراین اگر به لوله و اتصالات با کیفیت نیاز دارید ، لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

مشخصات لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود

شرکت پارس زنده رود با در نظر گرفتن مشخصاتی مطلوب برای محصولاتش همواره مورد توجه مشتریان می باشد. محصولات این شرکت دارای ضریب اصطکاک بسیار پایینی هستند و ظاهر زیبایی دارند و همچنین با قیمت مناسبی می توان این محصولات از جمله لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود را خریداری کرد. در ابتدا این محصولات به طور کلی در دسته بندی های ناودانی و فاضلابی به تولید رسید اما امروزه انواع این لوله ها برای مصارف مختلف به تولید می رسد و از آن برای بخش های مختلف از قبیل فاضلاب، کشاورزی، ساختمان ها و... استفاده می شود که در ادامه به محصولات پارس زنده رود می پردازیم:

انواع لوله و اتصالات پارس زنده رود

  1. لوله و اتصالات پی وی سی که در انواع فاضلابی، برقی و ناودانی می باشند.
  2. لوله و اتصالات لوله و اتصالات فاضلاب که در انواع پارس فیت، اتصالات هواکشی، ناودانی و اتصالات نیمه قوی می باشد.

فروش لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود

شرکت نوژان پایپینگ انواع لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود را با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه به فروش می رسد. قیمت این لوله و اتصالات با توجه به انواع آن مختلف می باشد. برای خرید لوله و اتصالات ، کیفیت از مهم ترین فاکتور های موثر برای استفاده ی مناسب از آن بوده و باید توجه داشته باشید این محصولات را با کیفیت بالا خریداری نمایید. به همین جهت حتما برند ها معتبر را مورد توجه قرار دهید.  

لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود

لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود چیست؟

لوله پلیکا از لوله های مصرفی در ساختمان ها و صنعت و کشاوزی می باشد. این لوله ها منعطف، مقاوم و ضد خوردگی می باشند و به همین جهت برای موارد مختلف به کار می روند. لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود از آلیاژ پلیمری به تولید می رسند که نام کاشف آن پولیکا بود و علت نام گذاری نیز به همین جهت می باشد. به طور کلی انواع لوله و اتصالات پلیکا در نوع UPVC  و PVC می باشد که هر یک برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت بین این دو آلیاژ در این است که یو پی وی سی نمونه ی نرم شده ی آلیاژ پی وی سی بوده و در آن ترکیباتی اضافه شده است تا بتواند منعطف تر شده و در مقابل شکستگی مقاومت بالاتری پیدا کند.

مصارف لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود

از لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود برای مصارف گوناگون استفاده می شود که در ادامه به مهم ترین آن اشاره می کنیم:

-آب و فاضلاب

در بخش آب و فاضلاب برای آبرسانی و و فاضلاب در ساختمان ها از لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود استفاده ی زیادی می شود. این نوع لوله ها به دلیل قیمت ارزان و ویژگی های مناسب ، مورد توجه در بخش عمران و ساختمان سازی قرار گرفته اند به طور مثال در ساختمان ها در قسمت سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه از لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود استفاده می شود.

-استفاده از لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود کابل های برق و مخابرات

در مخابرات برای پوشش دهی کابل و سیم ها از لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود استفاده می شود.  در قسمت هایی که سیم ها باید از درون دیوار یا خاک عبور کند، پوششی برای آن ایجاد می کنند.

-ناودانی و ونت و کاربرد لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود

در قسمت ناورانی و ونت استفاده از لوله و اتصالات پلیکا پارس زنده رود برای خارج کردن هوای اضافی داخل ساختمان به کار می رود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :