لوله و اتصالات پلیکا

شرکت نوژان پایپینگ  فروش لوله و اتصالات پلیکا را به صورت اینترنتی به شما ارائه می کند و یکی از تامین کنندگان بزرگ لوله و اتصالات پلیکا در کشورمان می باشد. لوله و اتصالات پلیکا از انواع لوله و اتصالات یو پی وی سی می باشد که پلیمر پلاستیک مصنوعی است و در ساخت این نوع از لوله و اتصالات ماده ی نرم کننده به کار نمی رود. در صنعت ساختمان سازی استفاده ی گسترده از لوله و اتصالات پلیکا مشاهده می گردد. این لوله و اتصالات بسیار بادوام هستند و زنگ نمی زنند بنابراین در شرایط محیطی بسیار ماندگار می باشند.

لوله و اتصالات پلیکا از انواع اولین محصولات پلیمری می باشند که در ساختمان سازی از آن استفاده ی بسیار زیادی می شود. این لوله ها برخلاف لوله های فلزی زنگ نمی زنند و همین باعث شده تا بتوان از آن استفاده ی زیادی را داشت. لوله و اتصالات پلیکا دوام بسیار زیادی دارد و استفاده از آن ها برای مصارف مختلف به صرفه خواهد بود.

کاربرد لوله و اتصالات پلیکا

لوله و اتصالات پلیکا و صنعت ساختمان سازی

استفاده ی زیادی از لوله و اتصالات پلیکا برای پوشش دهی سیم و کابل در ساختمان ها می شود همچنین در بخش اب و فاضلاب این لوله ها بسیار کاربردی می باشند. برای سیستم های هواکش ساختمان نیز از لوله و اتصالات پلیکا بهره برده می شود.

لوله و اتصالات پلیکا

شبکه ها آبرسانی شهری

انتقال آب با استفاده از لوله و اتصالات پلیکا از منبع به شیر های آب انجام گرفته و استفاده ی گسترده از این محصولات در این خصوص داریم. با توجه به اینکه این لوله ها تاثیری بر روی آب نمی گذارند و بهداشتی هستند ، موجب تغییر در مزه و خاصیت آب نمی شوند و بهترین گزینه در این مورد می باشند.

کاربرد لوله و اتصالات پلیکا درسیستم آبیاری تحت فشار

در کشاورزی از آبیاری تحت فشار استفاده می شود و لوله و اتصالات پلیکا در این گونه آبیاری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

انتقال کابل برق و مخابرات

شاید کمتر شنیده باشید اما از لوله و اتصالات پلیکا در مخابرات و برای انتقال سیم های برق و تلفن نیز استفاده می شود. لوله و اتصالات پلیکا به عنوان پوشش مناسب برای سیم و کابل ها به کار رفته و از تماس با آن و یا آسیب دیدگی در سیم و کابل جلوگیری می کند.

انتقال فاضلاب شهری و روستایی

از موارد مهم استفاده از لوله و اتصالات پلیکا، در بخش انتقال فاضلاب شهری و روستایی می باشد که به دلیل هزینه های کم و کاربرد خوب و مناسب بسیار موثر می باشد.

کشاورزی

از لوله و اتصالات پلیکا در بخش کشاورزی استفاده های زیادی می شود و برای موارد مختلف از آن استفاده می شود. به طور مثل برای آبیاری زمین های کشاورزی و گلخانه ای از لوله و اتصالات پلیکا در انواع نیمه قوی و قوی استفاده شده و یکی از مهم ترین اجزا در سیستم آبرسانی به شمار می رود. دقت داشته باشید که لوله و اتصالات پلیکا در کشاورزی باید بسیار با کیفیت باشند تا بتوانند مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشند. این لوله ها باید مقاومت بالایی در مقابل جریان آب داشته باشند و امکان ذخیره سازی آب باران را داشته باشد و برای آبیاری تحت فشار بتوان از آن استفاده کرد.

فروش اینترنتی لوله و اتصالات پلیکا

فروش اینترنتی لوله و اتصالات پلیکا در سایت شرکت نوژان پایپینگ انجام گرفته و متقاضیان خرید می توانند سفارش خود را ثبت نمایند و یا با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایند. این مجموعه انواع لوله و اتصالات را مناسب برای مصارف مختلف به فروش رسانده و قیمت های در نظر گرفته شده بسیار مناسب بوده و افراد می توانند با مناسب ترین قیمت آن را خریداری کنند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :